فرارو- امام جمعه تهران خطاب به مردم گفت: خداوند با فشار‌های بین المللی می‌خواهد امتحانتان کند، چرا نگرانید که تحریم باشد و تشدید شود؛ به جهنم که تشدید شود.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

جناب آقای صدیقی،به عنوان یک شهروند،نگران خیلی چیزها هستم،که به تعدادی از آنها اشاره میکنم

هراتفاقی که رخ میدهد تقصیر آمریکا و تحریم ها میشود

سکه گران می‌شود و بدهی من به همسرم از هفت میلیون تومان به حدود پانصد میلیون تومان تبدیل میشود.بیکاری و کسادی فقر فشار می آورد قدرت پرداخت نفقه ندارم همسرم مهریه را به اجرا گذاشته و بدلیل عدم قدرت پرداخت به زندان می روم(پناه می برم بخدا و آزادی همه زندانیان را از آقا امام زمان مسئلت مینمایم)آمار طلاق و اعتیاد وبیکاری بالا می‌رود و بخاطر هزار دلیل خواندن زیارت عاشورا هم ممنوع میشود،بیکاری باعث فقر و فقر طبق بیان مولایم امیرالمومنین علی علیه الاف السلام مرا خیلی از افراد مانند مرا به کفر می کشاند،دین گریزی و بی احترامی به ت شایع میشود ودین گریزی به دین ستیزی تبدیل میشود،کسی جرات ازدواج نمیکند و از داشتن بچه فرار میکنند ،آمار کودکان خیابانی افزایش یافته و رشد جمعیت شیعه کم شده و جمعیت اهل سنت رشد چشمگیری پیدا میکنندو.

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

فقر ,میشود ,خیلی ,تومان ,تحریم ,تشدید ,میلیون تومان ,قدرت پرداخت ,باعث فقر ,امیرالمومنین علی ,علی علیه

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازاریابی دیجیتال زیبایی - مشاوره - برندینگ آموزش نکات دروازه بانی دکور مهدی ( طراحی داخلی نصب کابینت فروش و پخش هایگلاس mdf دانلود طرح تعالی دانلود فیلم و سریال ایرانی کاپا اژدهای علم و دانش سها سپهر زرین راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی- جاذبه های گردشگری و توریستی واگذاری و خدمات دستگاه کارتخوان فروشی با قیمت روز