بسم‌الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

.

برهمگان واضح و مبرهن است که سوره معراج در آیات اول به داستان شخصی که منکر ولایت مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام بود در روز غدیر و از خدا برای صحت این امر عذاب طلبید نازل گشته است‌

حال چه میشود که کسی که ادعای اجتهاد دارد و خود را مفسر قرآن می نامد در بیش از ده جلسه تفسیر این سوره که به صورت صوتی ازیشان منتشر شده است هیچ اشاره ای به غدیر نمیکند

آیا این سکوت ذلت حکومت شیعه در برابر اهل سقیفه را میرساند؟

آیا انقلاب و جنگ و سالها تحمل فقرو بدبختی برای این بود که به جایی برسیم تا کسی جرآت نداشته باشد از غدیر و عاشورا بگوید؟

زمان حکومت محمدرضا شاه پهلوی علمای شیعه اینگونه به کتمان نمی پرداختند.براستی اگر آیت الله العظمی بروجردی بود این وضعیت را تحمل میفرمودند؟

بخدا قسم جوانان ما در سنگر های جنگ عاشورا می‌خواندند و به عشق امام زمان منتظر غدیر دیگری بودند.

یا فارس الحجاز

یا بقیه الله الاعظم

یا صاحب العصر وامان  

به جان مادرت زهرا و حقیقت ضرب و شتم ایشان توسط عمربن الخطاب و هم یارانش شر این گونه مجتهدین را از سر شیعه کوتاه کن که جرآت گفتن از غدیر و عاشورا را ندارند

یا قائم آل محمد ص نزد رسول الله شهادت بده که گفتم 

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

غدیر ,شیعه ,الله ,عاشورا ,حکومت ,کسی ,غدیر و ,که به ,و عاشورا ,از غدیر ,عشق امام

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زمینه ساز ظهور ... نقاشی ساختمان و اجرای بتونه کناف فروش عسل طبیعی نمناک طراحی سایت سئو من رضا هستم ثبت نام راننده ماکسیم کلاب فیلم gham neveshte متیس آکادمی